ul. Sosabowskiego 32a
96-300 Żyrardów
tel: 602 334 202
inpolmet@op.pl

Ogrodzenia, bramy, automatyka do bram

Galeria numer 12

Ogrodzenie posesyjne WICKOWSKI - wzr nowoczesny.


Ogrodzenie posesyjne WICKOWSKI - wzr nowoczesny. Podkowa Lena
Ogrodzenie posesyjne WICKOWSKI - wzr nowoczesny. Podkowa Lena
Ogrodzenie posesyjne WICKOWSKI - wzr nowoczesny. Podkowa LenaOgrodzenia metalowe

Ogrodzenia posesyjne WIĘCKOWSKI

Wybierając ogrodzenia metalowe zyskujesz trwałość na wiele lat dzięki zabezpieczeniu powierzchni, poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.

Wykonujemy ogrodzenia od najprostszych wzorów do modeli z szerokim zastosowaniem dekoracji i elementów kutych. Decydując się na naszą firmę nie Tracisz czasu i energii na poszukiwania, kupujesz wszystko w jednym miejscu: słupki, segmenty, furtki, bramy wjazdowe i automatykę. Elementy stalowe łączymy z klinkierem, murkami z techno-bloku itp. W bramach i furtkach stosujemy sprawdzone systemy zapewniające ich bezpieczne użytkowanie, potwierdzone znakiem CE. Dokładne wykonanie i zabezpieczenie elementów metalowych pozwala nam na udzielenie wieloletnich gwarancji.

Bogata oferta wzorów ogrodzeń posesyjnych WIĘCKOWSKI umożliwia dopasowanie ich do stylu architektonicznego domu i otaczającego go krajobrazu. Indywidualny i niepowtarzalny styl Twojej posesji wyróżni ją spośród innych.

Nasza oferta obejmuje projekt i kompleksową budowę całego ogrodzenia łącznie z montażem automatyki. Posiadając ogrodzenia WIĘCKOWSKI masz satysfakcję, że zainwestowałeś w dobry polski produkt. Ponieważ kupujesz towar wysokiej jakości wytworzony z najlepszych surowców w oparciu o własne linie produkcyjne i najnowsze technologie.
Poniżej przedstawione są przykładowe Nasze realizacje, w razie potrzeby zaproponujemy inne wzory lub wykonamy wzór przez Państwa wskazany.Zakres działania


Działamy głównie w woj. mazowieckim w takich miastach jak: Warszawa, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna, Sochaczew, Błonie, Piastów, Mszczonów, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Skierniewice, Rawa Mazowiecka. Wykonujemy również zlecenia na ogrodzenia spoza Mazowsza. Jesteśmy również producentem zgrzewarek punktowych do metalu wykorzystywanych zarówno w produkcji ogrodzeń, jak również klimatyzacji i wentylacji.STRONA GŁÓWNA OGRODZENIA BRAMY BALUSTRADY ZGRZEWARKI PUNKTOWE AUTOMATYKA

© In-Pol-Met - Ogrodzenia metalowe